World of Warcraft – 13 rocznica

0
233
13 rocznica world of warcraft

13 rocznica World of Warcraft

Nie będzie odważnym stwierdzenie, że praktycznie każda osoba interesująca się grami komputerowymi usłyszała choć raz o gigancie jakim jest World of Warcraft. Gra jest z nami od wczesnych lat ery MMORPG i przez te wszystkie dni od roku 2004, aż po dzień dzisiaj rosła na lidera gatunku. Udało się to oczywiście osiągnąć i Ci zainteresowani mogą cieszyć się w dniu dzisiejszym grą, która przez lata rozwijała skrzydła i ulepszała się dla graczy. Tak, to już 13 rocznica World of Warcraft!

Dokładnie 23 listopada 2004 roku świat ujrzała nowa produkcja Blizzarda oparta o świat, który udało stworzyć im się w kilku poprzedzających tytułach. Od samego początku zdobyła ona liczne serca i pozwoliła sobie wciągnąć w swój piękny świat tysiące graczy. Liczby od dnia tego rosły z każdym nadchodzącym porankiem. Dziś z kilku milionową społecznością cieszy się mianem najpopularniejszej gry MMORPG. Dlaczego jednak mówię o tym dzisiaj? Ponieważ swoją 13 rocznicę gra obchodzi między 16, a 30 listopada. Tak więc świętowanie i wszystkie powiązane z tym wydarzenia zaczęły się już teraz. Twórcy przygotowali z tej okazji wiele interesujących eventów, które mają zabrać wszystkich obecnych na serwerach do roku 2004. Jestem pewien, że Ci bardziej doświadczeni mogą poczuć naprawdę solidną dawkę nostalgii.

Z tej okazji przyjrzyjmy się jak rozwijała się gra pod kątem subskrypcji. Niestety wykres obrazuje nam to tylko jak wyglądało to do roku 2015. Jednak możemy spokojnie spojrzeć na rozwój i najlepsze czasy tejże produkcji.

wow sub

Wszystko rozwijało się w bardzo szybkim tempie i już po roku gra mogła cieszyć się ponad milionową społecznością. Niestety wraz z malejącym zainteresowaniem grami tego typu kolejne to osoby odchodziły. Nie ominęło to nawet wielkiego WoW’a. Mimo wszystko jednak utrzymuje ona swoją mocną pozycję na rynku. Kto wie, może kierunek w jakim World of Warcraft zmierza teraz jest dla niego ratunkiem? Myślę, że tego dowiemy się w przeciągu kilku nadchodzących lat.

World of Warcraft – 13 rocznica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here