AbstrachujeTV odchodzi z LifeTube

0
250
abstrachujetv

AbstrachujeTV odchodzi z LifeTube

Grupa Abstra opuszcza sieć partnerską LifeTube. Jest to ogromny i odważny krok, wszystko jednak wydaje się być dogłębnie przemyślane przez członków AbstrachujeTV. W sprawie tej zabrał głos Rafał Masny – jeden z twórców:

Decyzja dojrzewała w nas długo, tak samo jak każdy z kanałów grupy. MCN może być świetnym inkubatorem, jednak nie działa tak dobrze w przypadku największych twórców, a już na pewno nie grup. W branży marketingowej bardzo istotne są relacje i praca kreatywna z agencją lub domem mediowym. Brak pośrednictwa po prostu te działania przyspieszy. Przyszedł czas, by się usamodzielnić i stać się niezależnym podmiotem, który zmieni wizerunek YouTubera z amatora biegającego z kamerą w ręce, na profesjonalnego producenta krótkich filmów.

LifeTube to sieć zrzeszająca YouTuberów. Zajmuje się ona głównie reprezentacją twórców w relacjach z klientami i partnerami. Jest to swego rodzaju agencja pośrednicząca.

Grupa Abstra znana jest z takich kanałów jak AbstrachujeTV, AbstrachujeTV Plus, Nieprzygotowani, Dla pieniędzy, czy też To już jutro. Dodatkowo panowie zajmujący się tworzeniem marki weszli już w kilka innych branż – w tym branża odzieżowa.

Jakiś czas temu pozyskali oni bardzo poważnych inwestorów, wśród których są byli właściciele Legii Warszawa. To właśnie na tej współpracy na chwilę obecną chcą skupić się najbardziej.

Życzymy im oczywiście samych sukcesów na nowo wybranej ścieżce rozwoju.

AbstrachujeTV odchodzi z LifeTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here