Ali-A’s Superchargers

0
270
ali-a's superchargers

Droga sukcesu

Wielu twórców internetowych, którzy odnieśli sukces, np. na YouTube, decyduje się na podjęcie kolejnych kroków w swojej karierze. Część z nich inwestuje w swoją markę, inni swoje umiejętności prezenterskie wykorzystują w programach. I tak jak AbstrachujeTV zajęło się inwestycjami, tak brytyjski youtuber Ali-A wszedł na rynek z nowym programem motoryzacyjnym Ali-A’s Superchargers. Nie można zobaczyć go jednak poza UK. Doczekał on się już ostatniego odcinka sezonu i jak mówi sam prowadzący – ma nadzieję, że powstanie kolejny sezon. Ali-A wrzucił na swój kanał wczoraj film, w którym ogląda ze swoją dziewczyną jeden z odcinków i opowiada w skrócie czym zajmują się przed kamerą. Jest to chyba jedyna opcja dla osób nie mieszkających na Wyspach Brytyjskich by mieć styczność z programem.

Ali-A’s Superchargers

Czym dokładnie zajmują się więc w tej serii? Otóż rodziny mające problemy z samochodami, chodzi tu o uszkodzone, zapuszczone, lub po prostu zniszczone maszyny mogą zgłosić się do Ali’ego. Pojazd jest brany pod skrzydła projektantów i mechaników, jest jednak jedna bardzo ważna zasada. Projekt samochodu ustalają dzieci, a rodzice nie wiedzą co ich czeka aż do momentu odsłony.

O dziwo, nie za każdym razem ojciec łapie się za głowę po zobaczeniu czym będzie jeździł w najbliższym czasie. Niektóre z projektów są ponoć bardzo ciekawe i jak na młody wiek projektującego – stonowane.

Program wydaje się bardzo fajną i wyróżniającą się pozycją. Kto wie, może drugi sezon będziemy mogli już bez problemu zobaczyć w Polsce. W każdym razie twórcom życzymy dużo sukcesów związanych z programem i nie tylko.

Ali-A’s Superchargers

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here