Apple przedstawia iPhone8 oraz iPhone X

0
286
iphone x

Konferencja Apple

Na wczorajszej konferencji Apple, która odbyła się w siedzibie firmy, zaprezentowane zostały nowości, które już niebawem znajdą się rękach użytkowników Apple. Między innymi była to nowa seria zegarków Apple Watch, Apple TV i oczywiście nowy model iPhone 8 oraz iPhone X. Wersja ósma telefonu bardzo przypomina swojego poprzednika, jednak wyróżnia się 6 rdzeniowym procesorem, jest głośniejszy niż poprzedni model oraz nastąpiły pewne poprawy w aparatach telefonu. Zdjęcia jak i wideo nabiorą zupełnie nową, piękniejszą jakość.

Nadciąga rewolucja

Tak jak Apple poinformowało, iPhone X nie ma ekranu. On jest ekranem. W najnowszym modelu nie znajdziemy charakterystycznego przycisku, który zawsze znajdował się w dolnej części telefonu. Nowy wyświetlacz Super Retina z rozdzielczością 5,8 cala będzie nas cieszył każdym obrazem i pięknymi kolorami w kontraście 1 000 000:1.

W niewielkiej przestrzeni mieści się wiele z najbardziej zaawansowanych technologii, jakie kiedykolwiek udało się stworzyć. Między innymi kamery i czujniki, na których opiera się działanie Face ID, o którym powiemy w dalszej części artykułu. Telefon będzie posiadał najmocniejsze szkło, jakiego kiedykolwiek użyto w smartfonie, z przodu i z tyłu. Chirurgiczna stal nierdzewna. Ładowanie bezprzewodowe. I odporność na wodę oraz pył.

Face ID

Teraz Twoim hasłem dostępu jest Twoja twarz. Face ID to nowa, bezpieczna metoda odblokowywania urządzeń i uwierzytelniania.

face id iphone x

Face ID jest łatwo konfigurowalną funkcją, a podstawą jej działania jest aparat TrueDepth. Rozmieszcza, a następnie analizuje ponad 30 000 niewidzialnych punktów na Twojej twarzy, tworząc dla niej precyzyjną mapę głębi.

Większa i szybciej działająca matryca 12 MP zawita do iPhone X. Zaskoczy nas nowy filtr barwny i głębsze piksele oraz nowy aparat z teleobiektywem i systemem OIS. Aparaty wykrywające głębię w połączeniu z funkcją precyzyjnego mapowania twarzy dają spektakularne efekty oświetlenia studyjnego.

Tak prezentuje się cena iPhone X oraz poszczególnych modeli telefonu

cena iphone x

Apple przedstawia iPhone8 oraz iPhone X

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here