Apple vs Samsung – Kpiąca reklama ze strony Samsunga

8
894
apple vs samsung

Apple vs Samsung – Nieustająca walka

Rywalizacja firmy Apple z Samsungiem nie jest już żadnym zaskoczeniem, a z kolejnymi wydanymi modelami smartfonów można ją zauważyć coraz bardziej. Przykład takiego zgrzytu pomiędzy tymi firmami możemy dostrzec w najnowszej reklamie Samsunga pt. „Growing up”, która delikatnie wyśmiewa urządzenie firmy Apple.

Jak wiemy, jest teraz okres premiery najnowszego modelu telefonu firmy Apple, a mianowicie iPhone X oraz iPhone 8. Firma Samsung postanowiła skorzystać z tej okazji i poprzeszkadzać konkurentowi, jak to ma w zwyczaju i przyciągnąć zainteresowanie na swoją stronę. Nową reklamą firma pokazuje jednocześnie, że to Samsung jest liderem na rynku a nie Apple.

Pstryczek w nos dla Apple

W krótkiej reklamie, Samsung ukazuje historię człowieka, który od zawsze był użytkownikiem iPhone’a i wraz z wychodzącym nowym modelem telefonu, zmieniał swój dotychczasowy model. Pewnego razu poznał kobietę, która była użytkownikiem konkurenta, a mianowicie Samsunga i oboje wymieniali swoje modele na nowsze wersje. Koniec końców, zawsze wychodziło na to, że Samsung dziewczyny sprawdzał się lepiej w każdych sytuacjach. Mężczyzna w końcu odstawił iPhone’a w cień i zaopatrzył się w nowiutkiego Samsunga Galaxy Note 8.

apple vs samsung

Samsung publikując tę reklamę, daje do zrozumienia, że to oni jako pierwsi posiadali telefony wodoodporne albo do tej pory mają dostępne gniazdo mini jack 3,5 mm w swoich modelach. Przedstawiono również ładowanie bezprzewodowe, które wyszło na korzyść oczywiście Samsunga, ponieważ wpadli i zaaplikowali tę metodę wcześniej.

Takie zagrywki pewnie będzie nam dane widywać jeszcze nie raz i olbrzymie firmy będą sobie skakać do gardeł. Samsung jak i Apple to potężne firmy, które górują na rynku i od lat wyznaczają trendy. Moim osobistym zdaniem, ta reklama nie przyniesie strat Apple, a premiera iPhone X będzie absolutnym sukcesem.

A Wy jak sądzicie? Jakich modeli telefonów używacie?

Apple vs Samsung – Kpiąca reklama ze strony Samsunga

8 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem to straaasznie słabe posunięcie ze strony Samsunga. Skoro targują się, że pierwsi mieli to czy tamto warto pamiętać, że pierwszy telefon dotykowy należał właśnie do Apple 😉
    Fakt, iPhony mają wady, ale nowe flagowce wypadają o wiele lepiej niż te Samsunga w testach wytrzymałościowych.
    Ja całe życie byłam „u konkurencji”, teraź postawiłam na świadomy zakup iPhone.

    Pozdrawiam,
    http://www.dagabout.blogspot.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here