CSGO z patchem balansującym

0
384
balans csgo

Balans csgo

Jednym z ważniejszych założeń csgo jest zbalansowanie wszystkich dostępnych broni tak aby każda z nich nadawała się do rozgrywek na najwyższym szczeblu. Jak dobrze wiemy, szwankowało to za czasów poprzednika i było to coś co zdecydowanie rzucało się w oczy. Tym razem jest to monitorowane na bieżąco, a wszystkie niedopatrzenia są regularnie korygowane. Wczoraj wprowadzone zostały zmiany odnośnie dwóch chyba najgorzej zoptymalizowanych broni, oraz poprawiono działanie granatu dymnego. Dodatkowo wprowadzone zostały inne drobne zmiany.

Zmiany

Jedną z bardziej wyczekiwanych zmian ostatnimi czasy była poprawa współdziałania granatów dymnych i zapalających. Granat dymny, który miał na celu między innymi gaszenie zapalonego obszaru, wybuchał, lub odbijał się w płomieniach – jednak ogień nadal płonął. Zostało to poprawione w tej aktualizacji i jak ma nadzieję hltv.org, błędy spowodowane tym zachowaniem nie będą już częścią gry.

Dwa pistolety, które blado wypadały na tle konkurencji, a mianowicie Dual Elites, oraz Revolver kosztują teraz mniej. Od ceny każdego z nich zostało odjęte $100. Ich ceny to teraz kolejno $400$600. Ma to zwiększyć atrakcyjność tych broni i wprowadzić je w świat profesjonalistów.

W patchu tym poprawiono również penetrację pocisków, jako że zatrzymywały się one czasem na ramionach gracza. Poza tymi zmianami wpływającymi bezpośrednio na rozgrywkę wprowadzone zostały też drobne poprawki odnośnie ustawień i działania niektórych funkcji gry. Tą widoczną dla gracza będzie na pewno możliwość używania celownika w kształcie T. Jak wygląda to w praktyce przedstawiam na zrzucie poniżej.

csgo crosshair

Poza rzeczami wymienionymi powyżej, zostało naprawione kilka bugów oraz poprawiono algorytmy mające za zadanie sprawdzanie licencji na konta działające poza CS:GO Launcher.

CSGO z patchem balansującym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here