Banana Man – narodziny nowej legendy?

0
2362
banana man

PUBG Banana Man

Ciągle rozwijająca się gra Playerunknown’s Battlegrounds cieszy się niesamowitym zainteresowaniem wśród graczy. Wielu streamerów i youtuberów zajęło się tworzeniem contentu dla tej produkcji. Zostało to odebrane z równie wielkim entuzjazmem. Co najciekawsze, nawet Ci którzy na co dzień zajmują się profesjonalnym gamingiem i spędzają całe dnie na poprawianiu swoich umiejętności w danej grze, znajdują czas by zabawić się trochę na arenach PUBG. Wśród tych graczy jest między innymi Shroud, którego interesujący się rozgrywkami csgo będą kojarzyć. Obok niego znajdzie się na pewno wiele nicków. Wielu z nich spotkało się już z zainteresowaniem gracza Banana Man.

Przejdźmy teraz do faktycznego tematu. Kim jest Banana Man? Otóż jest to człowiek zajmujący się stream snipingiem. Już na początku zaznaczę, że w tym wypadku nie jest to powiedziane w znaczeniu negatywnym, jak to ma miejsce w zdecydowanej większości ghostingu. Gracz ten nie robi tego by zyskać przewagę. Dla tych co nie wiedzą – na początku każdej rozgrywki PUBG wyskakujemy z samolotu i wybieramy miejsce naszego lądowania. Jest to nasze miejsce startowe na daną rozgrywkę. Banana Man spada w to samo miejsce co osoba, którą sobie upatrzy i próbuje wejść z nim w interakcję.

W zasadzie jedynym sposobem jest zagajanie rozmowy na wbudowanym Voice Chacie, wielu ludzi wdaję się z nim w rozmowę jako, że zwraca on uwagę na siebie swoim udawanym wysokim głosem. Nie próbuje on nigdy zabijać żadnego z graczy, z którym złapał jakikolwiek kontakt. Jedyne czego szuka to dziwne rozmowy i bieganie za kimś podczas rozgrywki. Jest to postać na tyle pozytywna i lubiana, że wielu ludzi decyduje się go nie zabijać.

Biorąc pod uwagę restrykcyjne zasady odnośnie ustawiania się w drużyny podczas rozgrywki, zastanawiacie się pewnie jakim cudem nie został on jeszcze zbanowany. Stream sniping jest równie surowo karany z racji, że wielu ludzi uprzykrzało życie twórcom. Banana Man nie robi tego jednak by wygrać rozgrywkę. Nie zyskuje więc na tym kompletnie niczego, a interakcje z graczami ograniczają się głównie do siedzenia w jednym pomieszczeniu i rozmawiania, bądź wspólnego jeżdżenia samochodem. Nie robi on niczego co jest faktycznie zakazane, stąpa jedynie po cienkiej granicy.

Praktyczne spojrzenie

Poniżej video przedstawiające jak wygląda to w praktyce z perspektywy osoby ghostowanej. W tym wypadku był to wyżej wymieniony Shroud.

Czy mamy do czynienia z narodzinami kolejnej legendy świata gier komputerowych? Już teraz można usłyszeć o tym człowieku naprawdę bardzo dużo. Wszystko zanosi się na to, że dla graczy PUBG będzie to osoba, która może być porównywana do popularnego Leeroy’a Jenkins’a.

Banana Man – narodziny nowej legendy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here