World of Warcraft: Battle for Azeroth

0
293
battle for azeroth

Battle for Azeroth

Stało się, poznaliśmy nazwę i zarys nowego dodatku do World of Warcraft. Battle for Azeroth, bo tak będzie nazywała się ekspansja ma oprzeć się na konflikcie pomiędzy Alliance, a Hordą. Zwiastun przeniósł nas na pole bitwy przy Lordaeronie, którego to siły Przymierza próbują odbić z rąk Opuszczonych. Wszystko wskazuje, że jednymi z głównych postaci będą Sylvanas, Greymane, oraz Anduin. Cała nienawiść pomiędzy frakcjami nasilana przez zdarzenia z przeszłości sięga zenitu i w najbliższym czasie będzie musiała zostać wyładowana.

Wszystko wygląda naprawdę fascynująco i z niecierpliwością wyczekujemy tego co ma się wydarzyć. Oprócz cinematica otrzymaliśmy oczywiście film zawierający wstępne informacje odnośnie samej gry. Wiemy, że będziemy mieli możliwość wylevelowania naszych postaci do poziomu 120. Jeśli chodzi o krainy jakie zostaną nam przedstawione to przecieki odnośnie Kul Tiras okazały się prawdziwe. Nie będą to jednak jedyne wyspy jakie otrzymamy i cały dodatek nie będzie kręcił się wokół nich jak to sugerowano. Jako, że Alliance zajmie się eksploracją wcześniej wspomnianych, wraz z przejęciem kontroli nad nimi, to Horda dobije do brzegów wysp Zandalar. Właśnie na tych wyspach osiedlą się wojownicy spod czerwonego sztandaru. Każda frakcja otrzyma więc kawałek ziemi silnie powiązany z jej historią. Dla osób, które interesują się dziejami Warcrafta mogą to być mocne przeżycia. Całą resztę zobaczycie w filmie poniżej.

Zauważyłem, że wiele osób martwi się o to jak rozwiązane zostanie raidowanie i czy nacisk na PvP nie będzie zbyt duży. Osobiście jestem pewien, że Blizzard ma wszystko bardzo dobrze zaplanowane i każdy gracz będzie zadowolony z rozwiązań zastosowanych w World of Warcraft Battle for Azeroth. Być może doczekamy się poprawienia całego systemu PvP, który z całą pewnością byłby czymś czego produkcja bardzo potrzebuje.

World of Warcraft: Battle for Azeroth

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here