Blizzcon 2017 – harmonogram

2
324
blizzcon 2017

Blizzcon 2017 harmonogram

Poznaliśmy harmonogram eventu Blizzcon 2017. Wydarzenie w dosyć dużym stopniu będzie kręciło się wokół World of Warcraft z racji postępu jaki został poczyniony w ostatnich miesiącach i wejściu w esport z dungeonami na czas. Wszystko wskazuje na to, że podczas eventu zostanie ogłoszony kolejny dodatek do tego epickiego MMORPGa. Blizzard dawał nam już wiele wskazówek odnośnie tego czego możemy spodziewać się po WoWie. Nie będziemy jednak podawać tutaj żadnych informacji, aby nie psuć zabawy tym, którzy starają się unikać wszelakich przecieków.

Oczywiście dobrze wiemy, że nie tylko z Warcrafta słynie Zamieć. Dlatego też liczymy na informacje odnośnie innych gier. Na rozpisce można z łatwością zauważyć, że liczne panele zostaną poświęcone pozostałym produkcjom. Niestety mamy zła wiadomość dla fanów Diablo. Niestety w tym roku Blizzard nie planuje zagłębiać się w to uniwersum. Nie spodziewajmy się więc żadnych informacji na jego temat.

Podczas wydarzenia prawdopodobnie zostanie ogłoszony dodatek do Hearthstone, oraz istnieje szansa na to, że usłyszymy również o rozszerzeniu do Starcrafta 2.

Harmonogram

Całość znajdziecie tutaj.

harmonogram
Piątek
harmonogram
Sobota

Przypominamy, że wszystko będzie działo się w dniach 3 i 4 listopada bieżącego roku.

Jak zwykle możemy spodziewać się wielu nowości. Na pewno sporo graczy wyczekuje ze zniecierpliwieniem ceremonii otwarcia, na której to przedstawione zostanie wszystko co najważniejsze i najbardziej wyczekiwane.

Blizzcon 2017 – harmonogram

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here