Blizzcon 2017 już za chwilę

0
277

Blizzcon 2017

Już za parę godzin zaczyna się Blizzcon 2017, na który z całą pewnością czekają wszyscy fani produkcji Blizzarda. Już tylko chwila dzieli nas od wszystkich nowości, których spodziewać się będziemy mogli w kolejnym roku. Każdy fan ma zapewne wiele pytań, które chciałby zadać panom z Zamieci. Miejmy nadzieję, że poznamy odpowiedzi na wszystkie z nich.

Jesteśmy niemalże pewni, iż już niedługo poznamy dalsze losy uniwersum Warcrafta. Pojawia się tu pytanie, czy wszystko co ustalili gracze zostanie potwierdzone, czy może otrzymamy coś całkiem innego. Całość silnie powiązana jest z książką Christie Golden Before the Storm, która ma odwoływać się do zdarzeń pomiędzy Legionem, a nową ekspansją. Wszyscy uczestnicy tegorocznego Blizzconu otrzymają prolog właśnie tej książki. Po samej okładce jesteśmy już w stanie ocenić o czym ona będzie. Dlatego wszystkich graczy, a szczególnie tych grających po stronie Hordy – bo to prawdopodobnie nas dotyczy ta pozycja najbardziej – zapraszamy do zaznajomienia się z tematem.

before the storm
źródło. wowhead.com

Jednak wiadomo, że nie tylko o WoWie będzie mowa na evencie. Nie zagłębiając się jednak w każdy tytuł z osobna wyczekujemy nowości związanych z naszymi ulubionymi produkcjami. Wszelakie zapowiedzi na pewno zostaną przedstawione na naszej stronie.

Informacje o harmonogramie zostały już przedstawione tutaj.

Blizzcon 2017 już za chwilę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here