Boxdel wyzywa Guzika na walkę MMA

0
468
Boxdel

Boxdel wyzywa Guzika na walkę MMA

Wczoraj na streamie Daniela Magicala, Boxdel aktywnie uczestniczył na czacie transmisji. Został on zauważony przez Guzika, kolegę Daniela, który zaczął bezpodstawnie go obrażać i wyzywał go na pojedynek MMA.

Idąc za ciosem, kilka godzin później Boxdel opublikował na swoim kanale film, w którym godzi się na walkę i również wyzywa Guzika do pojedynku. Michał podkreśla, że jest to ważny film dla niego, ponieważ chce pokazać aby ważyć swoje słowa w Internecie i jakie konsekwencje mogą z tego wynikać. Mimo iż znajomi Boxdela mówili mu aby dał sobie z tym spokój i odpuścił całą sprawę, Michał jest skory do podjęcia walki.

Boxdel wspomniał również, że nie będzie problemem zorganizowania walki u niego w mieście i jest w stanie nawet to wszystko opłacić. Organizując walkę, jak sam wspomina, przetestowałby swoje umiejętności, które od jakiegoś czasu zdobywa. Można też zauważyć, że Michał systematycznie ćwiczy, traci wagę oraz polepsza swoją formę. Padła również propozycja zrobienia transmisji na żywo z walki na swoich kanałach.

Jeżeli walka dojdzie do skutku, może być na prawdę ciekawie. Na kogo stawiacie?

Boxdel wyzywa Guzika na walkę MMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here