CSGO Team Ranking na koniec roku

0
214
team ranking

Team ranking grudzień 2017

Wczoraj HLTV uaktualniło team ranking na grudzień 2017 roku. Oczywiście jako, że to już 12 miesiąc, to można spokojnie nazwać to swego rodzaju podsumowaniem roku. Jak więc przez ostatni czas prezentowały się poszczególne drużyny?

tabela

Pierwsza połowa tabeli prezentuje się następująco. Pierwsze pięć miejsc nie uległo zmianom. Brazylijczycy twardą ręką trzymają swoją pierwszą pozycję w rankingu. Virtus.pro natomiast z powodu braku oficjalnych meczów spadło względem ostatniego miesiąca o 2 miejsca. Polacy utrzymują się jeszcze w top 10 i skupiają się raczej na odbudowaniu formy przed nadchodzącym Majorem. Z kolei aż o 10 miejsc do przodu przeskoczyli panowie z Misfits plasując się tym samym na miejscu 13.

tabela

W drugiej połowie tabeli znalazło się Liquid, które spadając o 6 pozycji w nowym rankingu zajęło dopiero 16 miejsce. Z top 20 spadło za to AGO, które tak samo jak rodacy znajdujący się trochę wyżej w rankingu straciło 2 pozycje.

Informacje wraz z tabelką zostały zaczerpnięte z hltv.org, gdzie znajduje się oficjalny wpis. Tam też można znaleźć całe podsumowanie.

CSGO Team Ranking na koniec roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here