Daniel Magical w UWAGA TVN

0
326
daniel magical uwaga tvn

Daniel Magical w Uwadze TVN

Daniela Zwierzyńskiego, znanego również pod pseudonimem Daniel Magical nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Dla tych, którzy jednak nie usłyszeli kim jest owa postać, poniżej krótkie wyjaśnienie. Daniel Magical jest to streamer, youtuber, który na swoich streamach transmituje własne życie bez cięć i pokazuje realia swojej rodziny.

Zainteresowanie mediów

Niecałe dwa miesiące temu na jednej z transmisji prowadzonej właśnie przez Daniela i jego rodzinę, niezapowiedzianą wizytę zrobił im dziennikarz TVN z programu UWAGA. Akurat w momencie gdy dziennikarz zaczął zadawać pierwsze pytania jego mamie, Daniela nie było w domu. Gdy wrócił i dowiedział się o całym zajściu, nie był tym szczególnie zachwycony. Jednak szybko zmienił zdanie, skontaktował się z dziennikarzem i udzielił wywiadu dla programu UWAGA. Już wtedy media zainteresowały się jego działalnością. Poniżej film z zajścia.

źródło: kanał youtube Najlepszoty

Transmisja programu z udziałem Daniela w UWAGA TVN o 19:50 na TVN

Nie można powiedzieć, że zainteresowanie tematem wywiadu Daniela dla programu UWAGA TVN spadało. Było wręcz przeciwnie. Widownia praktycznie cały czas dopytywała Daniela o wszelkie szczegóły odnośnie wywiadu, lecz już teraz możemy potwierdzić, że wywiad odbędzie się 11.09.2017 o godzinie 19:50 na programie TVN.

– Ludzie traktują nas jak sezon, jak bohaterów serialu, który ogląda dziesiątki tysięcy ludzi – mówi Daniel Zwierzyński, youtuber. Tymczasem przez jego działania, kilku osobom grozi utrata pracy a młody biznesmen może zostać bez środków do życia. Firma znalazła się na skraju upadku z powodu internetowego hejtu, do którego namawiał na swoim kanale właśnie Daniel Magical.

źródło: uwaga.tvn.pl

źródło: kanał youtube MKL

 

Daniel Magical w UWAGA TVN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here