Daniel Magical w Pal Hajs TV

0
427
pal hajs tv

Daniel Magical w Pal Hajs TV

W najnowszym odcinku Pal Hajs TV możemy tym razem zobaczyć Daniela Magicala, nowego gościa w programie WuWunia. Udział Daniela w programie przez jakiś czas stał pod znakiem zapytania ale koniec końców udało się sfinalizować wywiad i pokazać od kuchni najsłynniejsze mieszkanie na Urzędniczej.

Na filmie Wuwunia dane jest nam zobaczyć miejsce streamowania Daniela i jego rodziny z innej perspektywy niż dotychczas. Sam Wuwunio nie wpadł z pustymi rękami i wręczył domownikom symboliczne prezenty w postaci specjalnego wina dla każdej osoby. Jacek otrzymał wino z podpisem „Jacuś Pracuś”, z racji iż w znacznej mierze przyczynił się do remontu mieszkania. Daniel dostał wino „Dymy” gdyż jest uważany za prekursora tzw. dymów (szalonych akcji) na polskim YouTube. Mama Daniela natomiast dostała aż 3 wina zatytułowane „3 złote”.

W powyższym materiale Daniel odpowiada na takie pytania jak wygląda jego życie, gdy kamery są wyłączone, czy tym samym sposób jego zachowania się zmienia oraz jakie ma plany na przyszłość. Wyjaśnia też nieprzyjemne sytuacje z dawnymi przyjaciółmi oraz stara się wyprostować parę spraw. Odpowiedzi na to i na wiele więcej pytań znajdziecie powyżej.

 

Daniel Magical w Pal Hajs TV

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here