De dust2 rework

0
291
de dust2 rework

De dust2 rework

Valve na bieżąco pracuje nad mapami w swojej grze, tym razem zmiana dotyka jednak najbardziej popularnej wśród wszystkich. Chyba każdy kto miał do czynienia z jakąkolwiek odsłoną Counter Strike zagrał choć raz na mapie de dust2. Rework dotyczy oczywiście najnowszej odsłony gry. W lutym tego roku została ona wykluczona z aktywnej puli map jakie grane są na turniejach. Od tego czasu prowadzone miały być prace nad poprawą ikonicznego „miejsca”. Oficjalne informacje o wprowadzeniu zmian do gry zostały opublikowane wczoraj. Także prace zostały wykończone bardzo szybko i już dziś możemy zobaczyć screeny. Źródło zrzutów – hltv.org – de dust2 rework.

a site b sitemiddleshortlower tunnelupper tunnelmodel

Dodatkowo jak pewnie zauważyliście zostało dodanych kilka nowych modeli terrorystów. Te starsze zostały za to lekko dopracowane. Przyznam, że całość wygląda dosyć ciekawie.

Mapa nie jest jeszcze dostępna w grze. Możliwe jest jednak pobranie jej manualnie z zakładki Beta csgo poprzez steam. Valve spodziewa się feedbacku ze strony graczy i myślę, że za jakiś czas de_dust2 zawita na oficjalnych serwerach w nowej już odsłonie.

Wiele osób wyczekuje powrotu tego klasyku do aktywnej puli i na pewno z przyjemnością będzie śledziło pierwsze pojedynki rozgrywane na tej mapce. Osobiście nigdy nie uważałem dusta za najlepszą mapę i zdarzało mi się unikać grania na niej, jednak trudno nie zgodzić się z tym, że jest to najbardziej rozpoznawalna i ikoniczna mapa całej serii. Wielu z nas stoczyło na niej całą masę pojedynków, czy to w domu, czy to w szkołach na informatyce.

De dust2 rework

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here