Nowy sezon Diablo 2 – dołącz do drużyny

0
317
diablo 2

Nieśmiertelne gry

Na rynku mamy szeroki wybór produkcji w jakie możemy zagrać. Niektóre z nich znikają tak niespodziewanie i szybko jak się na nim pojawiły. Bez większej bazy graczy odchodzą w zapomnienie i okazyjnie ktoś sobie o nich przypomina. Z drugiej strony mamy też gry tak kultowe i znane, że mimo upływających lat wciąż są na ustach wielu graczy. Mowa tu o klasykach takich jak Diablo 2Heroes 3 czy też inne podobne produkcje tego typu. Wiele z nich jest już przynajmniej 10 lat stare, a mimo to ciągle pojawia się związany z nimi content, a wiele osób nadal gra w te gry z uśmiechem na twarzy.

Nowy sezon Diablo 2

12 grudnia na serwerach Diablo 2 pojawi się nowy sezon. Oczywiście jest jeszcze wielu graczy, którzy zainteresowani są owym tematem. Jak to w dzisiejszych czasach bywa, wszystko ma swoje odzwierciedlenie na YouTube. Dlatego też jeden ze streamerów i speedrunnerów, a mianowicie MrLlama zachęca graczy do stworzenia ekip, w których ludzie razem będą mogli gonić za kolejnymi poziomami. Jest to bardzo ciekawa inicjatywa, która z pewnością zachęci wiele osób do powrotu na stare śmieci. Możliwość grania z kimś na pewno uśmiecha się wielu starym graczom, którzy już może trochę znudzeni są samą grą. Stwarza to wiele możliwości, których w trybie Single Player nie mamy. Zapisy możliwe są pod tym linkiem.

Jako fan tejże części uważam, że pomysł jest naprawdę dobry i może zainteresować niektórych z was, a tym co pokuszą się o wpisanie swojego nicku w tabelkę życzę miłego levelowania.

Nowy sezon Diablo 2 – dołącz do drużyny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here