ESL Mistrzostwa Polski 2017 Finały – Harmonogram

0
244
esl mistrzostwa polski 2017

ESL Mistrzostwa Polski już dziś!

Dzień 15.09.2017 przynosi nam start finałowych rozgrywek ESL Mistrzostw Polski w znane wszystkim produkcje. Drużyny będą walczyć o swoje zwycięstwo w grze Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Oba spotkania będzie można obejrzeć na żywo w Łódzkiej Atlas Arenie lub na transmisjach online.

W dzisiejszym dniu do rozegrania przewidziane są dwa półfinały. Pierwszy z nich odbędzie się w  CS:GO a zaraz po nim zobaczymy starcie drużyn na Summoners Rift. W Counter-Strike: Global Offensive będziemy mogli podziwiać grę między innymi niepokonaną dotychczas drużynę w fazie grupowej AGO Gaming a w League of Legends znakomicie sobie radzący Illuminar Gaming.

esl mistrzostwa polski 2017

Harmonogram przedstawia się następująco:

11:15 – AGO Gaming vs Pompa Team (CS:GO) – OGLĄDAJ NA ŻYWO
14:00 – Illuminar Gaming vs Zaprzęg (LoL) – OGLĄDAJ NA ŻYWO

Rozgrywki w CS:GO będą odbywały się w systemie BO3 (Best of three), czyli do dwóch wygranych map a League of Legends w systemie BO5 (Best of five) do trzech wygranych meczy. Jak widać, będzie co oglądać a drużyny z pewnością zagwarantują nam niesamowite, e-sportowe emocje. Przypomnijmy, że pula nagród w sezonie 15 ESL Mistrzostw Polski wynosi aż 260 000 zł.

ESL Mistrzostwa Polski 2017 Finały – Harmonogram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here