Fnatic wygrywa z G2 Esports

0
130
Fnatic wygrywa z G2 Esports

Fnatic wygrywa z G2 Esports

Fnatic wygrywa z G2 Esports, dokładnie tak, po 2 latach dominacji ze strony G2, Fnatic pokonuje hiszpańską organizację wynikiem 3:0. Z rewelacyjnej strony pokazał się reprezentant Fnatic, a mianowicie Rekkles uzyskując aż 2 pentakille w meczu.

Oglądając cały mecz, można było wyczuć, że na tegorocznym finale wiosennej rundy EU LCS nastąpi zmiana hierarchii jeśli chodzi o najlepszą drużynę, która zgarnie tytuł. Podczas rozgrywanych trzech meczy, drużyna G2 Esports wychodziła na prowadzenie jednak presja na Fnatic nie wywierała większego znaczenia i udało im się zwyciężać. Fnatic znalazło sposób na wyjście z opresji w początkowych fazach meczy i skutecznie powracali do gry.

Ostatni, trzeci mecz był dla G2 Esports najsłabszy. Mimo zdobytej przewagi na początku meczu, nie udało im się jej wykorzystać i parę chwil później stracili ją, jednoczenie oddając trzeci punkt na konto Fnatic, które zgarnęło tytuł EU LCS. Drużyna Fnatic zgarnęła 90 Championship Pointsów oraz miejsce w Mid-Season Invitational 2018.

Fnatic wygrywa z G2 Esports

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here