Fortnite na Androida – Wiemy kiedy! Kliknij i dowiedz się

1
2889
fortnite na androida

Fortnite na Androida

Fortnite na Androida już niebawem zawita na nasze telefony! Dotychczas gra pojawiła się na system iOS, jednak tego lata otrzymamy wersję na system Android.. Epic Games na swoim blogu ogłosiło właśnie krótką notkę na ten temat:

Fortnite zbliża się na Androida! Wydanie gry na popularny system już tego lata. Wiemy, że wielu z Was jest podekscytowanych tym wydaniem i obiecujemy, że kiedy będziemy mieć więcej informacji do przekazania, na pewno się z Wami podzielimy jako pierwsi.

Podczas gdy Fortnite Mobile prawdopodobnie nie jest najbardziej rozpowszechnioną iteracją popularnej gry, jest dość opłacalna dla Epic Games. Według Forbesa, gra zarabia aż 1 milion dolarów dziennie. Miliony na swoim koncie Twitch.tv i nie tylko zbiera również znany gracz o pseudonimie Ninja, który cieszy się coraz to większą popularnością. Teraz Fortnite zbliża się na system Android i można szacować, że liczba co najmniej się podwoi.

fortnite na androida

Po aktualizacji, Fortnite będzie dostępny dla niemal każdego urządzenia. Będzie można grać na PC, Mac, PS4, Xbox One, iPhone, iPad lub na urządzeniu z Androidem. Mogę się założyć, że każda osoba czytająca ten artykuł ma co najmniej jedno z tych urządzeń, które  – a jeśli nie, to jak to czytasz?

Fortnite na Androida – Wiemy kiedy! Kliknij i dowiedz się
5 (100%) 1 vote

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here