Fortnite w wersji mobilnej

2
192
fortnite

Fortnite w wersji mobilnej

Gry Fortnite raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, ale krótko mówiąc jest to gra typu Battle Royale firmy Epic Games, która cieszy się ogromną popularnością jeśli chodzi o gry z tego gatunku i nie tylko. Produkcja ogrywana jest już przez ponad 45 milionów graczy i staje ramię w ramię z największym konkurentem Playerunknown’s Battlegrounds.

Ostatnio Epic Games wprowadziło do gry tryb 20 vs 20 vs 20 vs 20 vs 20, który z kolei jest bardzo ciekawy i zabawny, a producenci nie spoczywają na laurach i starają się rozwijać grę coraz bardziej. Tym razem ogłosili, że Fortnite pojawi się na naszych telefonach.
Aktualnie gra dostępna jest na PC oraz Xbox One i Playstation 4. Wersja mobilna gry pojawi się na urządzeniach mobilnych takich jak: iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air, iPad 2017 oraz iPhone 6S/SE. Warto wspomnieć również o tym, że użytkownicy wersji mobilnej gry będą w stanie się połączyć z graczami, którzy połączeni będą z komputera lub Playstation 4.

Według informacji, szczegóły odnośnie wersji mobilnej pojawią się 12 marca. Już teraz posiadacze iOS mogą zgłosić się do Invite Eventu, dzięki któremu mogą uzyskać dostęp go wersji mobilnej gry. Android również dostanie Fortnite’a w wersji mobilnej w późniejszym czasie.

Fortnite w wersji mobilnej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here