Gimper ze złotym przyciskiem

0
961
złoty przycisk

Złoty przycisk

Z przyciskami YouTube’a jest już tak, że nie lubią one przychodzić na czas, lub nie uszkodzone. Ostatnio głośno było o tym co spotkało przycisk Magicala. Tak i tym razem nie wszystko poszło dobrze i po roku oczekiwania swój złoty przycisk otrzymał Gimper. Co prawda subskrypcji na kanale jest już ponad 1,2 miliona to ten i tak zdecydował pochwalić się prezentem, na który sobie zapracował.

Na całe szczęście z przyciskiem jest wszystko w porządku i Gimper nie musi martwić się o załatwianie nowego jak to bywa w przypadku niektórych osób. Nie obyło się oczywiście bez podziękowań skierowanych do wszystkich widzów. Dla tych którzy nie wiedzą – złoty przycisk jest nagrodą, którą twórcy dostają za osiągnięcie miliona widzów na swoim kanale.

Tomasz wspomniał też o tym jak szybko rozwija się kanał jego nowego programu Lekko nie będzie. Liczy, że w przyszłym roku roku spotkamy się na kolejnym unboxingu, tym razem dotyczącym jednak tego kanału. Oczywiście oprócz innych sukcesów to właśnie tego z całego serca życzymy Gimperowi.

Gimper ze złotym przyciskiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here