Go Noobs

0
353
go noobs

Go Noobs

Riot Games wypuściło wczoraj klip zachęcający ludzi do próbowania swoich sił w nowych rzeczach. Film nosi niewdzięczną nazwę Go Noobs i ma na celu zmotywowanie osób, którym niekoniecznie wychodzą jakieś czynności, aby nie poddawali się w tym co robią. Każda chwila spędzona na robieniu czegoś, co pozornie nie wydaje się naszą mocną stroną może doprowadzić nas do wielkich rzeczy. Oczywiście chodzi tu głównie o osoby, które niekoniecznie dobrze grają w LoLa i pozostaje im jeszcze wiele do nauczenia.

Dobrze wiemy, że w dzisiejszych czasach bycie nowicjuszem może być uciążliwe. Szczególnie dotyczy to internetu, gdzie ludzie są w jakimś stopniu anonimowi. Bardzo często osoby, którym wychodzi coś trochę gorzej są po prostu szkalowane przez tych bardziej doświadczonych. Na pewno nie jest to nic przyjemnego i wiele osób może być zniechęcone faktem, że muszą użerać się z ludźmi zamiast czerpać przyjemność i doskonalić swoje umiejętności w ich ulubionej produkcji.

To trochę smutne, że producenci zmuszeni są tworzyć takie filmy motywacyjne dla nowych graczy. Niestety społeczność w internecie bardzo często okazuje się toksyczna i trudno jest nowicjuszom znaleźć swoje miejsce w grze, w której zaczynają dopiero przygodę.

Go Noobs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here