Gracz World of Tanks z klanu IDEAL postrzelony

0
230
gracz world of tanks postrzelony

Gracz World of Tanks z klanu IDEAL postrzelony

Gracz o pseudonimie Lorik555, grający w jednym z najlepszych klanów World of Tanks został postrzelony podczas zamieszek pod firmą jego ojca, któremu chciał pomóc. W kierunku reprezentanta klanu IDEAL oddano około 49 strzałów, z czego 3 niestety trafiły w ciało gracza.

Dostanie się do klanu IDEAL wcale nie jest proste, a sam klan należy do najlepszych w Europie. Lorik dołączył do ekipy w marcu jednak po pewnym czasie słuch po nim zaginął. Swoją aktywność wykazał dopiero w kwietniu, gdy już było po całej akcji i poinformował towarzyszy o całym zajściu oraz szczegółach. Oczywiście Lorik555 dalej jest reprezentantem klanu IDEAL i aktywnie uczestniczy w życiu klanu jak i całej gry World of Tanks.

Lorik tłumaczy zajście takimi słowami:

Zauważyłem, że ktoś bije się z moim tatą na parkingu przed naszą firmą. Wyszedłem, żeby mu pomóc, ale oni wtedy wyciągnęli broń i zaczęli strzelać. My nie mieliśmy broni, więc mogliśmy tylko upaść na ziemię i liczyć, że nas nie trafią. Niestety trafiono mnie trzykrotnie: dwa razy dostałem w prawą nogę, a jedna kula trafiła w żołądek. Policja powiedziała, że w sumie oddano 49 strzałów. Jednego z nich zatrzymano, dwóch innych jeszcze nie.

źródło: wp.pl

Gracz World of Tanks z klanu IDEAL postrzelony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here