Gracze FIFA 18 chcą zarobić na śmierci zawodnika

0
181
fifa 18

Gracze FIFA 18 chcą zarobić na śmierci zawodnika

Niedawno zmarł Davide Astori, kapitan klubu ACF Florentiny. Podczas gdy rodzina i klub są w żałobie, gracze FIFA 18 postanowili skorzystać z okazji i zarobić na tej tragedii wystawiając jego kartę jak najdrożej w grze. Kapitan drużyny zmarł 4 marca 2018 roku, tego samego dnia, gdzie ACF Florentina miała zagrać swój mecz z Udinese Calcio. Mecz jak i inne spotkania zostały przełożone na inny termin. Piłkarz zmarł z powodu problemów z sercem.

Gracze FIFA 18 uznali ten przykry incydent za wspaniałą okazję aby polepszyć swoje finanse w grze. Handlując poszczególnymi kartami w trybie Ultimate Team, jesteśmy w stanie zbudować swój własny, uniwersalny skład. Wraz ze sporym szumem i zainteresowaniem gracze postanowili podnieść cenę karty do jak największej stawki, gdyż jest spora możliwość, że inni gracze zakupią ową kartę.

Gracze FIFA 18 zasugerowali również aby kartę kapitana drużyny ś.p Davide Astori’ego zmienić na kartę niewymienną, co zapobiegłoby handlem zawodnikiem. Do tej pory EA nie ustosunkowało się do próśb tych osób.

Gracze FIFA 18 chcą zarobić na śmierci zawodnika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here