IEM Katowice 2018

2
1844
IEM Katowice 2018

Co wiemy o IEM Katowice 2018?

Jak co roku od jakiegoś czasu w okresie zimowym Katowice przez kilka dni stają się sercem e-sportu. Jedna z największych imprez przez kilka dni gości w Polsce, a gracze i fani z całego świata zjeżdżają się w nasze strony. Wiemy, że każda kolejna edycja przynosiła wiele zmian w funkcjonowaniu tego wydarzenia, a lekcje zaczerpnięte pozwalały na lepszą organizację w kolejnych latach. W tym roku Intel Extreme Masters również zawita w nasze progi, dlatego przedstawiamy wam informacje jakie udało nam się zebrać o IEM Katowice 2018.

Zacznijmy od daty i miejsca samego wydarzenia. Event odbędzie się w dniach 2-4 Marca 2018 roku w katowickim Spodku.

Wstęp na wydarzenie ma być jak w poprzednich latach darmowy, jednakże będzie możliwość zakupu biletów. Bilety upoważniać mają do wcześniejszego wejścia na obiekt, wraz z dodatkowymi atrakcjami w zależności od ceny jaką zapłaciliśmy.

W zeszłym roku sprzedaż biletów ruszyła 15 grudnia, dlatego przewidujemy, że w tym roku będzie wyglądało to podobnie. Samego zakupu można było dokonać przez internet, lub w wybranych punktach sprzedaży stacjonarnej. W poprzedniej edycji jednym z punktów był empik.

Ceny wahały się od 49 zł za jeden dzień, do 4000 zł za cały event wraz z zakwaterowaniem w 5-cio gwiazdkowym hotelu. Na ten rok jednakże nie ma jeszcze podanych konkretnych liczb, dlatego na chwilę obecną możemy jedynie spekulować. Jednak możemy być niemalże pewni, że ceny utrzymają się w podobnych granicach.

Jeśli chodzi o rozgrywki, to nie ma jeszcze pewnych informacji, jednak istnieją przypuszczenia, że pojawi się Counter Strike: Global Offensive, oraz Starcraft 2.
Dodatkowo na pewno pojawi się wiele stoisk, na których będziemy mogli spróbować własnych sił w starciu z innymi graczami. Tak samo jesteśmy pewni, że ci w czepku urodzeni nie wrócą do domu z pustymi rękoma, jako że jak co roku będzie wiele konkursów i losowań.

IEM Katowice 2018

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here