Instagram z funkcją wyciszania

1
580
Instagram z funkcją wyciszania

Instagram z funkcją wyciszania

Instagram wprowadza nową funkcję wyciszania profili, która zapobiega wyświetlaniu postów w aplikacji, bez konieczności zaprzestania ich obserwowania.

Wystarczy dotknąć przycisk Menu w prawym górnym rogu postu od użytkownika, którego chcemy wyciszyć i dotknąć przycisk Wycisz. Ich wpisy nie będą już się pojawiać, a osoby które zostały wyciszone nie będą otrzymywały o tym informacji. Funkcja działa również z Insta Story i można wyciszać niechciane publikacje użytkowników. Podczas gdy wyciszona osoba otaguje Cię w poście lub komentarzu będziesz otrzymywać powiadomienie.

Instagram z funkcją wyciszania

Poza tymi ludźmi, których po prostu nie możesz wymazać ze swojego życia, ta funkcja przyda się także dla tych profili, które publikują informacje o rzeczach, które za bardzo Cie nie interesują przez pewien czas, takich jak twój kochający selfie kumpel na wakacjach, lub marka biorąca udział w wydarzeniu branżowym. Ta funkcja cały czas się rozwija i powinna się pojawić w ciągu nadchodzących tygodni.

Instagram z funkcją wyciszania

1 KOMENTARZ

  1. […] Można wrócić do lekkomyślnego wykonywania zrzutu ekranu zawstydzających Stories znajomych na Instagramie. Kilka miesięcy po tym, jak Instagram wprowadził funkcję powiadamiania użytkowników za każdym razem, gdy ktoś wykona screena ich Stories, zespół powiadomił, że funkcjonalność nie jest już stosowana. Ostatnio Instagram wprowadził również funkcję wyciszania niechcianych profili. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here