Intel Extreme Masters – Uwaga na oszustów

0
1143
intel extreme masters

Intel Extreme Masters – Uwaga na oszustów

Nie od dziś wiadomo, że w internecie roi się od oszustów, którzy chcą bezwzględnie zarobić na czyjejś niewiedzy. Taki fenomen jest niestety coraz bardziej spotykany, a wiele osób stara się z tym walczyć na miarę swoich możliwości. Przykro czasami patrzeć, że ludzie coraz częściej dają się złapać na fałszywe informacje.

Dzisiaj na oficjalnym fanpage ESL Polska pojawił się wpis informujący o oszustach, którzy chcą wyłudzić pieniądze za możliwość pełnienia obowiązków na Intel Extreme Masters w Katowicach. W celu wyjaśnienia tych zdarzeń oraz złapania potencjalnych oszustów, ESL skierowało już tę sprawę do swojej kancelarii prawnej oraz sprawa trafiła na policję.

Uwaga na oszustów! Dotarły do nas informacje, że ktoś próbuje wyłudzić pieniądze za możliwość pracy podczas Intel…

Publié par ESL Polska sur mardi 17 octobre 2017

Warto przypomnieć, że wszelkie informacje należy sprawdzać na oficjalnych stronach organizacji, sklepów itp. niż czerpać informacje z nieoficjalnych źródeł i potem żałować podjętych decyzji. Nie każdy o tym pamięta, a lepiej poświęcić trochę czasu i znaleźć potwierdzoną informację niż uwierzyć pierwszej lepszej napotkanej wiadomości. Niech to będzie przestroga dla innych.

Intel Extreme Masters – Uwaga na oszustów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here