iPhone SE 2 już w 2018? – Newsy, plotki

0
551
iphone se 2

iPhone SE 2 już w 2018? – Newsy, plotki

Macie za mało nowości od firmy Apple? Najnowszy iPhone X Wam nie wystarcza i nie imponuje? Spokojnie, Apple znowu zaskakuje i ze sprawozdania firmy wynika, że nowa wersja iPhone SE, a mianowicie iPhone SE 2 trafi podobno do sprzedaży już w pierwszym kwartale 2018 roku.

iphone se 2

Dla tych, którzy nie znają lub nie mieli do czynienia z dotychczasowym iPhone SE przybliżę trochę informację. Ten model telefonu został wprowadzony na rynek wiosną 2016 roku i zasadniczo był telefonem ze specyfikacjami iPhone’a 6S w obudowie iPhone’a 5. Brakowało w nim funkcji 3D Touch  i używano starszej wersji Touch ID. Telefon iPhone SE był bardzo mocny i cieszył się dużą popularnością na rynku. Bazując na raporcie z chińskiej publikacji Economic Daily News wynika, że telefon będzie w całości budowany w Bangalore, które mieści się w Indiach. Ówczesny iPhone SE był tam budowany tylko częściowo.

Według informacji, telefon będzie posiadał takie parametry:

  • A10 Fusion chip, 2GB pamięci RAM
  • 32GB oraz 128GB pamięci wbudowanej urządzenia
  • Tylko aparat 12MB, przód: 5MB
  • Bateria 1,700 mAh

Wydaje mi się, że powyższe specyfikacje można potraktować z przymrużeniem oka, ponieważ nie dostaliśmy oficjalnego potwierdzenia od firmy Apple. Generalnie spodziewać by się mogło czegoś mocniejszego po nowym modelu tego telefonu. Na razie jest to tylko plotka i mam nadzieję, że dane nam będzie ujrzeć iPhone SE 2 jako flagowca z mocnymi parametrami jak to było do tej pory i całkiem zadowalającą ceną.

iPhone SE 2 już w 2018? – Newsy, plotki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here