iPhone X nie radzi sobie w niskich temperaturach

1
271
iphone x

iPhone X nie radzi sobie w niskich temperaturach

Szczęśliwcy, którzy posiadają swojego iPhone X mogą się delikatnie rozczarować, ponieważ ekrany mogą nie działać poprawnie w niskich temperaturach. Taki błąd odnotowano już na kilkunastu urządzeniach lecz firma Apple zapewnia swoich klientów, że problem zostanie rozwiązany w nadchodzącej aktualizacji.

Sporo użytkowników opisało swój problem na forum reddit.com oraz na forach MacRummor w celu rozwiązania swoich problemów i jak zapobiec im w przyszłości. Przykładowy problem opisany przez jednego użytkownika:

Zauważyłem, że ekran mojego iPhone X zaczyna szybko przestaje reagować, gdy tylko wyjdę na zewnątrz gdzie panuje niska temperatura. Dosłownie 2 sekundy od wyjścia mó ekran umiera i nie reaguje. Próbuję przesuwać strony lecz ekran nie rejestruje ruchu palca. Czy ktoś jeszcze miał taki problem?

iphone x

Ogólne wytyczne mówią, że telefon najlepiej działa w temperaturze od 0°C do 35°C. Można je przeczytać na oficjalnej stronie firmy. Apple informuje, że niższe temperatury lub wyższe od tego zakresu mogą zakłócać działanie urządzenia. Nie ma jednak co się martwić i skutek tego problemu leży w oprogramowaniu urządzenia. Firma zapowiedziała wprowadzenie aktualizacji oprogramowania jednak nie jest jeszcze wiadomo kiedy ona nastąpi.

iPhone X nie radzi sobie w niskich temperaturach

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here