Trzy nowe modele iPhone X

0
323
iphone x

Trzy nowe modele iPhone X

Niedawno miała miejsce premiera dwóch nowych telefonów firmy Apple, a mianowicie iPhone 8 oraz iPhone X. Krótko trzeba było czekać na kolejne pogłoski o nowych modelach, które prawdopodobnie zawitają w przyszłym roku. Znany analityk Ming-Chi Kuo zauważył, że firma Apple jest na drodze do wydania następnych trzech modeli w oparciu o niedawno wydany iPhone X.

iphone x

Dwa z trzech modeli powinny być większe od swojego poprzednika i każdy z nich powinien być dostępny już w przyszłym roku. Pierwszy model zawierający drugą generację iPhone’a X  będzie posiadał taki sam rozmiar jak najnowszy model tego roku, czyli 5,8 cali. Ekran drugiego z nich będzie o wiele większy i będzie wynosił 6,5 cala. Oba modele wyposażone będą w ekran typu OLED. Trzeci model mający przekątną 6,1 cala, zaprojektowany został z myślą o rynku telefonów klasy średniej. Posiadać on będzie wyświetlacz LCD o niższej rozdzielczości oraz jego cena będzie wahała się między 650 a 750 dolarów.

Miejmy nadzieję, że spekulacje analityka Kuo są prawdziwe i firma Apple zaopatrzy rynek w 3 nowe, ulepszone wersje telefonu iPhone X. Standardowo, jak co roku, nowe modele mają pojawić się pod koniec 2018 roku. Czy Samsung po tej informacji zacznie też działać nad ulepszeniem swoich najnowszych modeli?

Trzy nowe modele iPhone X

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here