Leh wygrywa ogromną sumę na H1Z1 Invitational 2017

0
436
H1Z1 Invitational 2017

Na tegorocznym Twitchcon 2017 miał miejsce turniej o nazwie H1Z1 Invitational 2017. W meczu gwiazd wziął udział znany polski, streamerski duet, a mianowicie Izak oraz Leh. Warto wspomnieć, że turniej dzielił się na trzy części, a pula wynosiła ogromną sumę 200 tysięcy dolarów.

Dzień dobry! My właśnie idziemy świętować 😀 Dziekuje wszystkim za wsparcie i miłe słowa! W szczególności chciałbym…

Publié par Leh sur samedi 21 octobre 2017

Zwycięzcą zostawał zawodnik, który uzyskał największą ilość punktów bazując na wynikach z trzech rozegranych spotkań. Wygrany otrzymywał nagrodę w wysokości 70,000 $. Nagroda pieniężna czekała na każdego zawodnika, który plasował się w miejscach od 1 do 10. Dodatkowo, gracz z największą ilością zabójstw na poszczególnych mapach inkasował kwotę 5,000$.

Izak oraz Leh

Na pierwszej mapie Piotr Izak Skowyrski zajął całkiem dobrą 11 pozycję. Leh nie miał tyle szczęścia i niestety odpadł z pojedynku razem z połową wyeliminowanych graczy. Druga mapa okazała się dla Leha tą perfekcyjną, ponieważ zajął on pierwsze miejsce zdobywając największą liczbę zabójstw (9) i 5,000$ wpłynęło na jego konto.

Rozgrywka na ostatniej mapie była decydująca. Izak podobnie jak na drugiej mapie niestety odpadł wcześniej niż Leh aczkolwiek zajmował całkiem dobre miejsce. Leh na trzeciej mapie zajął miejsce w TOP 20. Podliczając wszystkie punkty z 3 rozgrywek, Leh zajął drugie miejsce na podium zgarniając w sumie 45,000 tysięcy dolarów. Kwota naprawdę robi wrażenie.