Janusz Snax Pogorzelski przestaje być liderem Virtus.pro

1
518
Janusz

Janusz Snax Pogorzelski rezygnuje z bycia liderem Virtus.pro

Wczoraj zawodnik Virtus.pro, a mianowicie Janusz Snax Pogorzelski dodał bardzo emocjonalny post za pośrednictwem facebook’a. Poinformował on swoich fanów, że tego dnia przestaje on pełnić rolę IGL (in game leader) w zespole i przedstawił kilka faktów na ten temat.

Jak wiemy, przez długi czas rolę lidera w zespole Virtus.pro sprawował Filip „Neo” Kubski. Ustalanie taktyk, podejmowanie szybkich decyzji czy wydawanie poleceń w czasie meczu to zadania, które do najprostszych rzeczy nie należą. Bycie odpowiedzialnym za wszystkie te rzeczy może być przyczyną brakiem pełnego skupienia nad swoją grą. W celu odciążenia Filipa od tych obowiązków i polepszenia jego gry, na miejsce lidera wskoczył Snax.

Janusz Snax Pogorzelski

źródło: Fanpage Janusz „Snax” Pogorzelski

Jednym z powodów, dla których Janusz „Snax” Pogorzelski opuścił to stanowisko, był brak dopasowania starszych zawodników drużyny do stylu gry, który chciał wprowadzić Snax. Jak podaje Janusz, pojawiały się problemy, komplikacje oraz pretensje ze strony starszych zawodników, co można przypuszczać, odbijało się również na przegranych meczach oraz turniejach. Można przytoczyć choćby przegraną na ESL One w Nowym Jorku. Według Snaxa, podczas jego kadencji bycia IGL, poziom w drużynie trzymał on sam jak i Pasha, którego pochwalił we wpisie i radzi, że każdy powinien się skupić na swojej grze.

Nowy lider drużyny Virtus.pro nie jest jeszcze wybrany. Snax jednak wierzy, że drużyna wróci na właściwe tory jak najszybciej i znowu będą w stanie zawalczyć o najwyższe miejsca. Więcej, jak i dokładną wiadomość od Snaxa możecie przeczytać poniżej.

Wkoncu nadszedł czas na który wszyscy czekali, kończę z byciem igl na ten moment, uważam ze nie jestem złym liderem i do…

Publié par Janusz "Snax" Pogorzelski sur mardi 19 septembre 2017

Janusz Snax Pogorzelski przestaje być liderem Virtus.pro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here