Jeff Kaplan, CEO gry Overwatch z dziwnym streamem

0
686
jeff kaplan

Jeff Kaplan, CEO gry Overwatch z dziwnym streamem

Wiceprezes Blizzarda, Jeff Kaplan, siedział na krześle przez 9 godzin, 54 minuty i 46 sekund. Wszystko to działo się na dziwnym a zarazem zagadkowym streamie na Twitch.tv, który zorganizował oczywiście Blizzard. Transmisja była bardzo podobna do filmu Nicka Offermana pt. „Yule Log” (oznacza dołożenie kłody do kominka w okresie świąt) sprzed dwóch lat, która trwała nieco krócej, a mianowicie 44 minuty i 55 sekund.

jeff kaplan

Transmisja obdażona była tytułem „Overwatch Yule Log Featuring Jeff Kaplan”. Jeff Kaplan przez całą transmisję siedział na swoim krześle praktycznie nic nie mówiąc (pod koniec kilka zdań) i rozglądając się po pomieszczeniu. Obok wiceprezesa Blizzarda postawiono kubek z logiem gry Overwatch, w połowie pełną butelkę mleka oraz kilka ciastek. W połowie transmisji (05:08:016) można zobaczyć jak Kaplan postanawia zagrać w Hearthstona, co więcej, udaje mu się wygrać rozgrywkę. Został również wychwycony moment, gdzie widać że jest to powtarzająca się pętla, która została bardzo dobrze dopracowana. Poniżej znajdziecie zapis transmisji.

ZOBACZ ZAPIS TRANSMISJI TUTAJ <

jeff kaplan

Stream oglądało ponad 40 tysięcy osób. Jeszcze dodam tutaj kilka smaczków z transmisji: (04:34:20) gaśnie ogień w kominku a Jeff zapala je dwoma klaśnięciami; (08:08:52) wydaje specjalne ogłoszenie; (09:21:15) Jeff dziękuje wszystkim, którzy oglądali go przez ponad 9 godzin.

Jeff Kaplan, CEO gry Overwatch z dziwnym streamem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here