Joe Weller vs KSI – Starcie na scenie!

0
898
KSI vs JOE WELLER

Joe Weller vs KSI

NAJNOWSZE INFORMACJE POD TYM LINKIEM – KLIK
Do niecodziennego incydentu doszło na evencie, który odbywa się teraz w Angli pod nazwą Upload London 2017. Podczas jednego z paneli dyskusyjnych prowadzonych przez wcześniej wspomnianego KSI, Fangs, Vikkstar’a oraz Manny’ego na scene wtargnał Joe Weller, który nie bardzo przepada za KSI.

Warto wspomnieć o aktualnym wysypie tak zwanych dissów w tamtym środowisku, czyli piosenek, w których wyciągają na siebie najgorsze brudy starając się przy tym jak najbardziej urazić oponenta.

Starcie na scenie

Po wejściu Joe na scene, panel dyskusyjny po chwili zamienił się w ring. Z początku każdy z uśmiechem na twarzy obserwował całe zdarzenie, nawet sami główni fighterzy aczkolwiek sprawy momentalnie wymknęły się spod kontroli. Koniec końców doszło do rękoczynów, które możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Przypominamy, że walka ma miejsce 3 lutego 2018 roku. [AKTUALNIE LIVE]. Czy to był tylko chwyt marketingowy by zrobić szum wokół zbliżającej się walki czy Joe faktycznie nie wytrzymał i chciał coś przekazać KSI? Mamy nadzieję, że dostaniemy na to pytanie w najbliższym czasie odpowiedź. Na szczęście takie wybryki nie miały miejsca na MeetUp 2017 w Krakowie.

Joe Weller vs KSI – Starcie na scenie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here