Razer Kraken Bro

0
948
kraken bro v2

Razer Kraken

Wydaje mi się, że większość osób zainteresowanych grami komputerowymi kojarzy słuchawki Razer Kraken. Ich wygląd jest dosyć unikalny, a same słuchawki są bardzo popularne wśród graczy. Ale oczywiście nie tylko wyglądem przyciągają do zakupu. Jakość dźwięku jest również na wysokim poziomie, jeśli mowa o imitacji dźwięku przestrzennego  to radzą sobie one wyśmienicie. Dlatego często przeglądając streamy, lub filmy na YouTube możemy natrafić na dumnego posiadacza potwora jakim są Razer Kraken.

PewDiePie

Jednakże jest jeszcze coś co większość z was może kojarzyć. Natknęliście się kiedyś szperając po YouTubie na pewnego szweda o nicku PewDiePie. Mi osobiście zdarzyło się kilka razy. Otóż składa się, że jest on najbardziej popularnym YouTuberem na świecie. Jego kanał, który jest liderem jeśli chodzi o ilość subskrypcji sprawił, że Felix jest raczej znaną osobą w Internecie. Jeśli jeszcze nie wiecie do czego zmierzam, to myślę, że zdjęcie poniżej wszystko wytłumaczy.

kraken bro
zdjęcie. www.razerzone.com

Razer Kraken Bro

PewDiePie wraz z firmą Razer stworzył słuchawki, które nazwane zostały Razer Kraken Bro. Projekt został wykonany przez szweda i z dumą zaprezentował je dziś na swoim kanale w nowym filmie. Moim zdaniem prezentują się bardzo estetycznie, a sądząc po komentarzach to niejeden fan zaczął już odkładać pieniądze na zakup tego cuda. Na pierwszy rzut oka widać, że logo Razer zostało zastąpione logiem PewDiePie, a trochę wyżej widnieje napis Pewds.

Jest to bardzo smakowity kąsek dla osób interesujących się twórczością tego Pana i przez najbliższy czas podbije stan konta zarówno youtuberowi jak i Razerowi. Bardzo podoba mi się ta inicjatywa, ponieważ po raz kolejny pokazuje to współpracę i wsparcie znanych firm z twórcami internetowymi. Kto wie, może to dopiero początek i zaczynając z dniem dzisiejszym na rynku taki sprzęt pojawiać się będzie zdecydowanie częściej.

Razer Kraken Bro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here