KSI vs JOE WELLER | KSI triumfuje w Londynie

3
839
KSI vs JOE WELLER

KSI vs JOE WELLER | KSI triumfuje w Londynie

Po internetowych przepychankach KSI vs JOE WELLER obaj panowie wzięli sprawę bardziej poważnie i swój spór rozwiązali na ringu, na gali bokserskiej w Londynie. Od kilku miesięcy internetowi twórcy przygotowywali się na ten dzień aby w końcu postawić sprawę jasno w między czasie dogryzając sobie dalej w internecie i konferencjach prasowych.

Oprócz walki wieczoru, która miała swoje miejsce w Copper Box Arena w Queen Elizabeth Olympic Park, wystąpiło kilku innych YouTuberów, którzy również odbywali swoje pojedynki. Byli to między innymi JMX, AnEsonGib, Mike Fox czy Max Plays. Walkę na żywo oglądała 8 tysięczna widownia, która bardziej stała po stronie Weller’a, a transmisję na żywo śledziło ponad milion osób.

KSI vs JOE WELLER

Walkę przez nokaut wygrał KSI (Olajide William Olatunji), a w swoim przemówieniu po walce wywołał Logana Paula, zhańbionego YouTubera i dał mu znać aby ten się z nim zmierzył i odebrał mu świeżo zdobyty pas. Mimo, że go dalej nie lubi, KSI okazał również szacunek Weller’owi, pozytywnie się o nim wypowiedział i podziękował za walkę. KSI kpił kiedyś z depresji lecz w mowie końcowej wspomniał, że to wcale nie jest temat do śmiechu i on sam, tak samo jak i Joe zmagał się z tym i łączy się z tymi, którzy niestety na to dalej cierpią.

Starcie obu panów zaczęło się wtedy, gdy Joe Weller posądził KSI o fałszywą kłótnię i walkę z pozostałymi członkami jego ekipy (Sidemen) aby podbić sobie na popularności w internecie. Wtedy KSI wypuścił tzw. diss w kierunku Joe, wtedy on zwyzywał go od idiotów. Od tego czasu obaj panowie dogryzali sobie online aż do dzisiaj, gdzie wyjaśnili swoje niesnaski na ringu.

Warto wspomnieć też o tym, że nasze polskie podwórko YouTubowe również w najbliższym czasie (być może w tym roku) zorganizuje swoje walki w formule MMA. Swoje uczestnictwo wyraził między innymi BOXDEL, Rafonix, DanielMagical oraz DisStream.

KSI vs JOE WELLER | KSI triumfuje w Londynie

3 KOMENTARZE

  1. […] NAJNOWSZE INFORMACJE POD TYM LINKIEM – KLIK Do niecodziennego incydentu doszło na evencie, który odbywa się teraz w Angli pod nazwą Upload London 2017. Podczas jednego z paneli dyskusyjnych prowadzonych przez wcześniej wspomnianego KSI, Fangs, Vikkstar’a oraz Manny’ego na scene wtargnał Joe Weller, który nie bardzo przepada za KSI. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here