KSI vs Logan Paul – Konferencja

0
347
ksi vs logan paul

KSI vs Logan Paul – Konferencja

YouTuberzy KSI i Logan Paul starli się na wczorajszej konferencji prasowej w Los Angeles przed ich walką bokserską, która będzie miała miejsce w Manchesterze 25 sierpnia.

KSI, czyli Olajide Olatunji, pokonał YouTubera Joe Wellera w trzeciej rundzie amatorskiego boksu, który zdobył miliony oglądających i natychmiast skupił się na polaryzujących Paulach. W lutym ogłoszono, że KSI i jego brat ComedyShortsGamer (Deji) będą walczyć z Loganem i Jake’em. KSI odbędzie walkę z Loganem Paulem a Deji z młodszym bratem, Jake’em. Konferencję można zobaczyć poniżej.

Konferencję w Los Angeles prowadził znany bokser, Shannon Briggs. Oprócz wszechobecnego trash-talku, KSI parodiował przeprosiny Logana po jego kontrowersyjnym wideo w lesie samobójców w Japonii. Zirytowany Logan wstał, podszedł do KSI i zrzucił perukę, która została przekazana KSI z tłumu. Następnie Logan próbując zedrzeć bandanę KSI, otrzymał od niego cios w twarz i zaczęła się wielka awantura. Obie ekipy spotkały się na scenie, próbując uspokoić swoich zawodników.

Transmisję z konferencji oglądało w Internecie ponad 2 miliony osób. Zdania kto wygra walkę są podzielone, jednak można zauważyć większe wsparcie po stronie KSI i więcej fanów liczy na jego wygraną.

KSI vs Logan Paul – Konferencja
5 (100%) 1 vote

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here