League of Legends Aktualizacja Przedsezonowa

0
1456
league of legends aktualizacja 2017

League of Legends Aktualizacja Przedsezonowa 2017

Ogromna i zaskakująca aktualizacja League of Legends czeka nas już 7 listopada w dzień rozpoczęcia przedsezonu. Wśród zmian, które zaserwuje nam Riot Games jest między innymi rekonstrukcja run, zamiana PZ  na niebieską esencję, którą będziemy dostawać po każdej grze i co najważniejsze, usunięcie ograniczenia do 30 poziomu!

Stwórz własną ścieżkę

Riot Games postanowiło połączyć runy oraz specjalizacje w jeden system. Dzięki temu, będzie możliwość modyfikowania swojego stylu gry na etapie wyboru bohatera. Do dyspozycji będziemy mieli 60 nowych run, które będą w całości darmowe.

league of legends 2017

Kolejną ciekawostką jest dodanie specjalnego narzędzia, które pomoże nam w doborze odpowiednich kombinacji run. Aby to zrobić, musimy wybrać ścieżkę główną oraz drugorzędną. Narzędzie dostępne pod tym linkiem.

league of legends 2017

Koniec z limitem 30 poziomu. Ograniczenie zostaje zniesione i jak sam Riot Games informuje, nowy limit wynosi nieskończoność. Punkty Zasług zostały zastąpione zaawansowanym systemem nagród. Po swoich rozgrywkach nie będziemy już otrzymywać PZ lecz skrzynie, które będą zawierały odłamki bohaterów i wspomnianą już niebieska esencję. Jeżeli uda nam się odblokować kolejne specjalnie oznaczone poziomy, w ramach nagrody dostaniemy specjalne upominki w postaci klejnotów czy rzadkich emotek.

Weterani gry otrzymają od Riot Games specjalne emotki. Dodatkowo, Ci którzy wydali najwięcej na swoje runy oraz strony run, dostaną mały prezent przed startem sezonu 2018 oraz Riot zobowiązał się do zrefundowania run kupionych podczas sezonu 2017.

league of legends 2017

Jest to duży krok w League of Legends i czekają nas spore, interesujące zmiany. Wszystkim życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie i udanej zabawy!

 

League of Legends Aktualizacja Przedsezonowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here