League of Legends – Podsumowanie 2017 roku

0
254
league of legends

League of Legends – Podsumowanie 2017 roku

Rok 2017 można już w sumie uznać za zakończony, przynajmniej w League of Legends. Riot postanowiło wprowadzić przegląd naszych rocznych statystyk z naszego konta. Wszystkie statystyki takie jak liczba multi killi, otrzymane honory, osiągnięcia i wiele więcej można sprawdzić w specjalnej zakładce. Nie będzie raczej problemu z jej znalezieniem.

league of legends

Dodatkowo Riot Games postanowiło przygotować infografikę przedstawiającą całoroczne statystyki esportowe w liczbach. Podczas 2017 roku było odegranych 13 lig, w których wystąpiło 545 profesjonalnych graczy z 109 drużyn. Najdłuższy mecz rozegrany w tym roku trwał 1 godzinę i 20 minut, który rozgrywał LMS vs LPL na finałach All Stars.

league of legends

Najczęściej wybieranym championem w 2017 roku był Varus, który był wybierany aż 1274 razy w profesjonalnych rozgrywkach. LeBlanc była najbardziej banowaną postacią podczas wszystkich profesjonalnych eventów. Łączna długość oglądania esportowych rozgrywek w League of Legends wynosiła 1,2 miliarda godzin, podczas których zniszczono 264 965 minionów. Więcej informacji możecie znaleźć pod tym linkiem. Ciekawie co przyniesie nam 2018 rok 🙂

League of Legends – Podsumowanie 2017 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here