Łukasz Jakóbiak – Wywiad z Justinem Timberlake i Juno Temple

2
517
łukasz jakóbiak wywiad

Łukasz Jakóbiak – Wywiad z Justinem Timberlake i Juno Temple

Niedawno Łukasz Jakóbiak wrzucił na swój kanał zapowiedź wywiadu z Justinem Timberlake’em oraz Juno Temple. Dzisiaj miała miejsce premiera owego wywiadu, w którym poruszane są kwestie fabuły filmu pt. „Na karuzeli życia”, w którym występują wymienieni aktorzy. Reżyserem filmu jest wysoko ceniony reżyser z bogatą biblioteką wydanych filmów, a mianowicie Woody Allen.

Na początku wywiadu Łukasz daje każdemu z aktorów skromny upominek. Juno Temple postanowiła zobaczyć co kryje się w kopercie i dostaje kolczyki, które bardzo jej się podobają. Poruszane zostają tematy o okresie, w którym dzieje się akcja w filmie oraz jego wizji. Sam film jest produkcją dość romantyczną i Juno Temple postanawia trochę o tym opowiedzieć. Justin Timberlake, który gra rolę ratownika wspomniał, że podczas przygotowania do filmu nie brał ani razu lekcji od profesjonalnego ratownika. Jedynymi przygotowaniami Justina była siłownia oraz sporadyczne pływanie.

Obaj aktorzy bardzo cenią sobie twórczość Woodiego Allena i ekscytują się jego osobą oraz jest dla nich inspiracją. Łukasz Jakóbiak pyta swoich gości, czy mieli kiedykolwiek jakieś problemy finansowe i nie raz tak wielkim aktorom jak oni doskwierała kiedyś bieda. Aktorzy odpowiedzieli również z czym borykają się każdego dnia i jakie są ich największe obawy. Łukasz wykazał się również pięknym gestem i zdobył również autograf Woodiego Allena, który pójdzie na licytację a cały dochód przeznaczony zostanie na rzecz Domu Dziecka w Chotomowie.

Łukasz Jakóbiak – Wywiad z Justinem Timberlake i Juno Temple

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here