LYKKE – Abstrachuje z nowym kanałem

0
290
LYKKE

LYKKE – Abstrachuje z nowym kanałem

Chłopaki z Abstra na swoim koncie mają już wyprodukowane kilka kanałów jak np. Beksy, Nieprzygotowani czy Dla Pieniędzy. Dwa dni temu postanowili otworzyć nowy kanał o nazwie LYKKE, co w wolnym tłumaczeniu z języka norweskiego na polski oznacza psychologia.

Na nowym kanale będą poruszane tematy z szeroko rozumianej psychologii. Aktualnie dostępny jest pierwszy odcinek pt „CZY CHCESZ BYĆ POPULARNY?”, w którym pod lupę jest brany temat popularności i z czym ona się wiąże. Udział w odcinku wzięła nie tylko ekipa Abstra ale również między innymi raper Malik Montana, Maciej Dąbrowski, Maffashion i wielu innych. Każdy z osobna starał się odpowiedzieć na zadane pytania i przedstawić swój punkt widzenia na problem popularności. Materiał do obejrzenia poniżej.

Na ten moment film zajmuje pierwsze miejsce na czasie i zdobył ponad 300,000 wyświetleń. Warto sprawdzić tę produkcję i dowiedzieć się, jak znani nam celebryci czy influencerzy radzą sobie z popularnością, co im dokucza i jak zmienia się podejście innych ludzi do osób posiadających większą popularność.

LYKKE – Abstrachuje z nowym kanałem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here