Magic of Y Warsztaty – SZCZEGÓŁY

0
396
magic of y warsztaty

Magic of Y Warsztaty

Magic of Y poinformował dzisiaj swoich widzów oraz wspierających jego projekt o warsztatach dla iluzjonistów, które odbędą się 25 listopada 2017r. w Warszawie. Całe spotkanie jest nagrodą za osiągnięcie 400% celu na projekcie iluzjonisty znajdującym się na stronie wspieram.to.

Co nas czeka na warsztatach?

Y podkreśla, że tegoroczne warsztaty są jedynymi, które ma w planach zorganizować. Zajęcia będą trwały cały dzień, na których każdy będzie mógł zaczerpnąć wiedzy z zakresu tworzenia iluzji. Na spotkaniu będą poruszane najważniejsze kwestie oraz zostanie zaprezentowana cała otoczka iluzji. Uczestnicy będą mieli okazję również dowiedzieć się w jaki sposób pozyskać swój pierwszy pokaz i jak do tego się zabrać krok po kroku. Za to Manager Y opowie trochę odnośnie zamawiania pokazu iluzji.

Na warsztatach będzie dostępnych dwóch zawodowych iluzjonistów, którzy również podzielą się swoją wiedzą. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący, którzy chcą zacząć tworzyć iluzję oraz zaawansowani będą mieli możliwość polepszyć swoje umiejętności. Jednym z punktów warsztatów będzie tworzenie wspólnej iluzji wraz z Y.

Każda osoba znajdująca się na spotkaniu otrzyma niezbędne rekwizyty oraz materiały, które pomogą w nauce tworzenia iluzji. Na miejscu dostępny będzie katering, z którego każdy gość będzie mógł bez problemu skorzystać. Bilety będą w cenie 300 zł a nabyć je będzie można na stronie https://wspieram.to/y

Magic of Y Warsztaty – SZCZEGÓŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here