MeetUp Kraków 2017 – Już trwa!

1
337
meetup 2017

MeetUp Kraków 2017

Pewnie nie każdy wie, czym jest to wydarzenie zatem na początek warto pokrótce to przedstawić i rozjaśnić troszeczkę sytuację. Jeżeli obracacie się w środowisku youtubowym ten event raczej nie jest Wam obcy.

MeetUp 2017 jak i wcześniejsze jego odsłony to nic innego jak ogromne spotkanie twórców internetowych ze swoją widownią. Oczywiście na evencie można również zobaczyć panele dyskusyjne youtuberów na wiele różnych ciekawych tematów równocześnie będąc członkiem owej dyskusji poprzez zadawanie pytań twórcą i prowadzenie wspólnej relacji. Na uczestników eventu zawsze czeka wiele różnych konkursów, w których można wygrać na prawdę bardzo ciekawe nagrody. Twórcy internetowi przewidują zawsze czas na spotkanie ze swoimi widzami i dają możliwość krótkiej rozmowy z nimi, zrobienie wspólnego zdjęcia czy też dania autografu.

Bicie rekordów każdego roku

Z roku na rok frekwencja uczestników eventu znacznie się powiększa i nie wygląda na to aby zamierzała spadać. Przekłada to się również na pojawienie większej liczby twórców. Warto również dodać, że wejście na tegoroczny MeetUp będzie całkowicie za darmo!

„W akcję zaangażowanych jest około 200 topowych youtuberów z kraju. Ubiegłoroczna edycja, która miała miejsce we Wrocławiu spotkała się z rekordowym zainteresowaniem. Ambasadorami wydarzenia są czołowi polscy twórcy, czyli ReZigiusz, którego kanał na YouTube subskrybuje blisko 2,8 mln osób, a także Izak, który może się pochwalić 1,5 mln subskrypcji.”

Źródło: http://www.tauronarenakrakow.pl

Program MeetUp 2017 Kraków

Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda plan imprezy. Zapowiada się na prawdę obiecująco!

program meetup 2017

MeetUp Kraków 2017 – Już trwa!

1 KOMENTARZ

  1. […] Przypominamy, że oboje mają jeszcze stoczyć prawdziwą walkę na ringu jeszcze w tym roku. Czy to był tylko chwyt marketingowy by zrobić szum wokół zbliżającej się walki czy Joe faktycznie nie wytrzymał i chciał coś przekazać KSI? Mamy nadzieję, że dostaniemy na to pytanie w najbliższym czasie odpowiedź. Na szczęście takie wybryki nie miały miejsca na MeetUp 2017 w Krakowie. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here