Messenger Lite wzbogacony o rozmowy wideo

0
157
Messenger Lite

Messenger Lite wzbogacony o rozmowy wideo

Jeśli często masz problem z ilością dostępnego miejsca pamięci na telefonie z Androidem, możesz pozbyć się niektórych aplikacji, których często nie używasz, a także zmienić je na lekkie rozwiązania alternatywne. Facebookowy Messenger jest świetnym kandydatem do tego drugiego, ponieważ jako sieć społecznościowa ma inną wersję, która zajmuje mniej miejsca. A teraz stała się ona o wiele bardziej użyteczna.

Messenger Lite posiada większość funkcji co oferuje jego pełna, standardowa wersja ale pomija pewne szczegóły takie jak np. obsługa GIFów. Messenger Lite waży poniżej 10MB, czyli około pięć razy mniej niż standardowa wersja i obsługuje połączenia wideo.

Messenger Lite

Nowa funkcja działa dokładnie tak, jak mogliśmy się tego spodziewać. Otwieramy rozmowę, wybieramy kontakt, z którym chcemy nawiązać konwersację, a następnie dotykamy ikonki kamery wideo w prawym górnym rogu ekranu. Podczas rozmowy wideo jesteśmy w stanie bez problemu przełączyć się na rozmowę audio.

Messenger Lite jest teraz dostępny w ponad 100 krajach i większość ludzi nie będzie miała problemu znaleźć go w Google Play. Jeżeli kraj, w którym się znajdujemy nie obsługuje tej aplikacji, należy użyć wtedy APKMirror w celu pobrania aplikacji.

Messenger Lite wzbogacony o rozmowy wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here