Multi podpisuje płyty na live

0
634
multi

Multi podpisuje płyty

Dziś około południa zaczęła się transmisja na kanale Michała, na której podpisywał on płyty. Oczywiście oprócz tego Multi prowadził konwersację z widzami odpowiadając na te ciekawsze z pytań. Na streamie odbywały się też konkursy dla fanów podczas których wygrać można było płyty polskich wykonawców.

Strumyk jest oczywiście jednym ze sposobów nawiązywania relacji z fanami. Multi jako osoba, która zajmowała się kiedyś tworzeniem materiałów na YouTube wie bardzo dobrze, jak wykorzystać tę platformę między innymi do takich celów. Uważam, że sposób ten jest bardzo dobrym sposobem zważając na przeszłość Michała. Oprócz tego jednym z celów z całą pewnością byłą promocja płyty, która wydana ma zostać w najbliższym czasie.

Jak wspominałem już we wcześniejszym artykule– gołym okiem widać, że jego kariera jest na bardzo dobrej drodze. Świadczy o tym choćby wielkość zainteresowania nowymi klipami jak i streamem. Życzymy mu więc, by wszystko szło dalej w tym kierunku i z niecierpliwością czekamy na kolejne kawałki.

Multi podpisuje płyty na live

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here