Mykonos 2017 – ostatni dzień

0
277
mykonos 2017

Mykonos 2017

Wczoraj, tj. 10 września zostały rozegrane ostatnie mecze eventu ESG Tour Mykonos 2017.
Swój mecz o trzecie miejsce zagrali również Polacy. Niestety w tym pojedynku Brazylijczycy okazali się lepszym zespołem i po porażce 2:1 Virtus pro zmuszeni byli oddać ostatnie miejsce podium wraz z zaproszeniem na kolejny przystanek serii teamowi SK Gaming.

Jednakże nie wszystko jeszcze skreślone dla polskiej drużyny. Wciąż mamy szansę otrzymać zaproszenie na kolejny event poprzez rozegranie kwalifikacji, których data zostanie zapewne ogłoszona w niedalekiej przyszłości wraz z miejscem samego turnieju.

Finał rozgrywany pomiędzy mousesports, a Liquid grany był jako BO5 i zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść mousesports. Pomimo wyniku sugerującego naprawdę bliską walkę, to same wyniki na poszczególnych mapach nie były do siebie aż tak bardzo zbliżone. Jedynym wyjątkiem był Cache rozgrywany jako czwarty, którego to Liquid wygrało 16:13 i rozciągnęło serię o kolejną i ostatnią już mapę.

Najlepszym graczem turnieju został wybrany Tomáš ‚oskarŠťastný, który w każdym meczu prezentował naprawdę wysoki poziom. To jak radził sobie Czech możecie zobaczyć w tabelce przygotowanej przez hltv.org, którą zamieszczam poniżej.

oskar mvp
źródło. hltv.org

Nie pozostaje nam teraz nic innego jak czekać na ogłoszenie kolejnego przystanku ESG Tour.

Mykonos 2017 – ostatni dzień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here