Mykonos 2017 – Virtus.pro walczy o 3 miejsce

0
285
Mykonos 2017

Mykonos 2017

Dziś minął przedostatni dzień ESG TOUR MYKONOS 2017, gdzie najlepsi gracze CS:GO rywalizują o pulę nagród równą €200,000. Jest to pierwszy turniej z serii zwanej Electronic Sports Global Tour, gdzie najlepsze 3 drużyny otrzymują zaproszenie na kolejny wyjazd.

Samo miejsce rozgrywek jest o tyle wyjątkowe, że mecze nie są rozgrywane na hali przed tysiącami widzów jak to bywało na innych turniejach w przeszłości. Tym razem profesjonaliści rywalizują ze sobą w niewielkim hotelu zwanym Destiny Resort.
Oglądając transmisję z wydarzenia możemy podziwiać urzekające widoki, lecz również spacerujących gdzieś po luksusowym obejściu graczy.

Destiny Villa

Oczywiście mimo, iż momentami można zapomnieć, to głównym celem wyjazdu nie jest wypoczynek, ale rozgrywane właśnie w tym miejscu mecze. Dlatego nie odbiegając już od tematu przedstawiam wam jak ułożyły się grupy, wraz z nałożonymi już wynikami.

ESG Tour grupaESG Tour grupa

 

 

 

Virtus.pro, którzy wygrali grupę B zmierzyli się o wejście do finału z mousesports.
Niestety Polacy odpadli po 3 mapach zaciętej walki i jutro zmierzą się o trzecie miejsce z faworytami, którym również nie powiodło się w tym turnieju – SK Gaming.

Plan jutrzejszego dnia to:
13:30 – mecz o trzecie miejsce – SK Gaming vs Virtus.pro
17:00 – wielki finał – mousesports vs Team Liquid

Zdecydowanie warto znaleźć odrobinę czasu i obejrzeć te mecze, ponieważ oba pojedynki zapowiadają się naprawdę fascynująco, a sami zawodnicy udowodnili nam nie raz, że są zdolni do naprawdę szalonych zagrywek.

 

 

Mykonos 2017 – Virtus.pro walczy o 3 miejsce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here