Najlepsze MEMY 2017 roku

0
638
najlepsze memy 2017

Najlepsze MEMY 2017 roku

Rok 2017 był bez wątpienia bogaty w memy i z pewnością będzie co wspominać w nadchodzących latach. W tym artykule przybliżę najlepsze memy 2017 roku, które były jedne z najczęściej używanych memów tego roku. Serdecznie zapraszam!

Niewierny chłopak

najlepsze memy 2017

Twoja tablica na Facebook’u była prawdopodobnie zalana niekończącymi się przeróbkami memu „Rozproszonego chłopaka” w pewnym momencie tego roku. Sam obrazek wywodzi się z portalu Shutterstock z opisem „Niewierny mężczyzna idący ze swoją dziewczyną zerkający na inną uwodzicielską dziewczynę”. Pierwsze przeróbki powstawały w sierpniu.

Salt Bae

Turecki szef kuchni Nusret Gökçe nawiązał bardzo wyraźne połączenie z jedzeniem, wydając serię viralowych filmów o tym, jak bije, rzuca i wyciera wspaniałe mięsa z precyzją i pasją. Jego chirurgiczne cięcia nożem są imponujące, ale prawdziwym klejnotem jest jego umiejętność posypywania solą, która stała się ekwiwalentem jedzenia.

Man’s No Hot / The Ting Goes

Komik Michael Dapaah, znany również jako Big Shaq, jest autorem kultowego utworu „Man’s Not Hot„. Podczas gdy cała piosenka jest płomiennym i szalonym freestylem, to efekty dźwiękowe strzałów z pistoletu i nie tylko przyciągnęły wszystkich do tego memu. Owy banger do teraz jest grany po klubach i dalej jest bardzo popularny.

Roll Safe

najlepsze memy 2017

Zaczerpnięty z dokumentów BBC mem pt. Roll Safe, stał się idealnym memem dzięki jego prostocie. Tego typu memy bardzo podobne są do tych z „tego uczucia, gdy…”, a ich konstrukcja, która naprawdę zrównoważyła przemysł memów, zapewnia każdemu doświadczonemu użytkownikowi Internetu moment ich sławy.

Jak robią to Włosi / How Italians Do Things

najlepsze memy 2017

How Italians Do Things, znany również jako Italian Hand, to seria obrazków przedstawiająca zdjęcia ludzi wykonujących różne akcje podczas wykonywania włoskiego gestu ręki na kształt torebki zrobionej z palców, z podpisami zawierającymi niestandardowe wersje szablonu frazowego „Jak Włosi X”.

Expanding brain

najlepsze memy 2017

Expanding Brain, znany również jako Galaxy Brain, to seria obrazów z wieloma segmentami, które można wykorzystać, porównując rozmiar mózgu osoby w stosunku do innych. Chociaż rozszerzający się mózg zazwyczaj sugeruje wyższość intelektualną nad rozmaitymi rzeczami, częściej używa się go w ironiczny sposób, by sugerować coś przeciwnego, gdy zakłada się, że przedmioty wyśmiewania mają wyższy standard niż przedmioty, które zazwyczaj są wysoko cenione.

Jakie Waszym zdaniem były najlepsze memy tego roku, oprócz tych zawartych w artykule?

Najlepsze MEMY 2017 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here