Niesłuszne bany w PlayerUnknown’s Battlegrounds

0
294
playerunknown's battlegrounds

Niesłuszne bany w PlayerUnknown’s Battlegrounds

Problem hakerów w grze PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) jest dobrze znany, a deweloper Bluehole nieustannie przesyła aktualizacje systemu anty-cheat w grze, aby złapać najgorszych cheaterów. Niestety, ostatnia aktualizacja spowodowała kilka problemów, a wielu graczy twierdzi, że zostali zbanowani, podczas gdy nigdy nie używali oprogramowania do oszukiwania w grze. Twórca potwierdził, że aktualizacja „tymczasowo uniemożliwia niektórym graczom dostęp do naszej gry”.

Wielu użytkowników Twittera w komentarzach pod tym wpisem przesłało zrzuty ekranu z komunikatem o zakazie, który stwierdził, że zostały zbanowane z powodu „nieprawidłowych logowań do gry” i „zbyt wielu podejrzanych skarg na używanie nielegalnego oprogramowania„.

PlayerUnknown's Battlegrounds

Niektórzy gracze którzy zostali początkowo niesłusznie zbanowani i dali o tym znać w wątku na Reddicie, mogą teraz grać ponownie. Jest to naprawdę frustrujące, gdy zostaje się niesłusznie zbanowanym, szczególnie gdy widzi się innych graczy rażąco oszukujących.

Aby dać wyobrażenie o skali problemu, w styczniu zbanowano ponad milion graczy, w tym 100 000 w pojedynczej fali. To naprawdę gigantyczne zadanie pozbycia się oszustów z gry, a według informacji sytuacja wciąż się nasila.

Niesłuszne bany w PlayerUnknown’s Battlegrounds

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here