Ninja i jego ponad 3,000,000 obserwujących. Rekord Twitch.tv

1
432
ninja twitch

Ninja i jego ponad 3,000,000 obserwujących. Rekord Twitch.tv

Tyler „Ninja” Belvins jest byłym zawodowym graczem Halo, H1Z1 i Playerunknowns Battlegrounds, który tym razem za cel obrał grę Fortnite streamujacy pod szyldem Luminosity Gaming. Dziesiątki tysięcy widzów przewijają się przez jego stream każdego dnia, aby zobaczyć jego niezwykle wysoki poziom umiejętności, ekscytującą rozgrywkę i zabawną osobowość. Ninja odnotował ogromny sukces w ostatnich tygodniach wraz z ekstremalnym wzrostem popularności. Zarówno Ninja jak i Epic Games stali się popularni i przejęli popularną platformę streamingową Twitch.tv.

Ta rosnąca popularność doprowadziła do tego, że Ninja złamał barierę 100 000 subskrybentów tydzień temu, dzięki czemu streamer stał się klasą samą w sobie i w świecie Twitch’a. Od tego czasu liczba subskrybentów Ninja wzrosła o parę tysięcy, a 10 marca streamer mógł ogłosić, że zdobył kolejny kamień milowy.

Aktualnie Ninja jest właścicielem najbardziej popularnego kanału na Twitchu z ponad 3,000,000 obserwatorami. Utalentowany streamer Fortnite osiągnął ten piękny wynik podczas jednej z nocnej transmisji live. Ninja pokonuje takie kanały jak:  Summit1g, Riot Games, Shroud i Syndicate. Przy takim rozwoju kanału, nie ma mowy aby w najbliższym czasie ktoś mu zagroził i odebrał pierwszą, dominującą pozycję na scenie Twitch.tv.

Ninja i jego ponad 3,000,000 obserwujących. Rekord Twitch.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here